Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар:
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1200х400х1700(1720) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 2 орын: | 1200х400х40 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 16.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 9 |
| Қаңқа материалы: | Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
| Сөрелер материалы: | Тот баспайтын болат AISI 430 0,7 мм |
- Сөре жиналмалы конструкцияға ие және төрт тірек пен төрт сөреден тұрады. Тіректер қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған (тегістелген). Тұтас сөрелер қалыңдығы 0,7 мм тот баспайтын болаттан жасалған, төменгі жағынан күшейтілген.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 40 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 5 мм |
- Бағасы: 55 000 ₸


