Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 700х370х430 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 30 |
| Қамырды жаюға арналған машина ТРМ-500 сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында пицца, нан, торт, тұшпара жасау кезінде қамырды илеуге арналған. ТУ BY 200166490.044-2021 бойынша ГОСТ 15150 бойынша UHL 4 климаттық нұсқасында шығарылады. Жабысуды болдырмайтын арнайы материалдан жасалған 2 жайма шығыршық (ұзындығы 500 мм); білікшелердің ажырауы 0...4 мм реттеледі; біркелкі жаймалау; дайындаманың өлшемі 350*50 мм., салмағы 0,35 кг артық емес; техникалық өнімділігі 120 кг/сағ; қуаты 250 Вт, 220 В асинхронды қозғалтқыш, түсіруге дейін рұқсат етілген жұмыс үздіксіздігі 8 сағ; корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жинақы (қабырғаға бекіту мүмкіндігімен); оңай тазалау. Қауіпсіз жұмыс істеу үшін барлық шаралар ескерілді; басқыштың көмегімен басқару мүмкіндігі. Қамырды жайып салатын машинаның негізгі техникалық сипаттамалары Орнатылған қуат, Вт 250 Номиналды тұтынылатын қуат, Вт 420 Алып жатқан ауданы, м2 0,26 Қамыр дайындамаларының салмақтық шегі, кг 0,35 Қоректендіруші электр желісі бір фазалы токтың түрі - айнымалы, номиналды кернеу, 220 В ток жиілігі, Гц, 50 Габариттік өлшемдері, мм, артық емес ұзындығы 700 ені 370 биіктігі 430 Салмағы, кг, 30 артық емес |
|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 420 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | Торгмаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Салмақ | 30 кг |
| Өнімділік параметрлері | |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| білікшелердің ұзындығы | 500 мм |
| білікшелердің саны | 1 жұп |
| білікшелердің ажырауы | 4 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 670 990 ₸


