
Реверсі бар үстел үсті шусыз ет тартқыш ROAL ML-25SAL тот баспайтын
- Тапсырыс бойынша
- Коды:н0000213782
Жіберу 17 мамыр 2026119 675 ₸
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Қытай |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 240х210х440 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 460х300х500 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Тауардың коды: | н0000213782 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 20 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 22 |
ROAL ет тартқыштары құс етінен, балықтан, шошқа етінен және т.б. тартылған етті дайындауға арналған. Олар кез келген форматтағы кәсіби асүйде таптырмас көмекші болады. Ет тартқыштар қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған. Ет тартқыштар өнеркәсіптік пайдалануға арналмаған.
Ерекшеліктері:
• Науа - тот баспайтын болат.
• Кесетін бөлік(мойын) - тот баспайтын болат.
• Корпус - тот баспайтын болат.
• Жинақ: пышақ 2 дана, тор 6 мм, тор 8 мм, итергіш, купальник.
Техникалық сипаттамалар:
Өнімділік, кг/сағ: 200
Кернеу, В: 220
Қуаты, кВТ: 1,1
Габариттік өлшемдері, мм 240х210х440
Қозғалтқыш орамасының материалы: алюминий
!!! Жабдық жұмыс циклінің ұзақтығы 30 минуттан аспайтын қайта-қысқа мерзімді режимде жұмыс істеуге арналған. Әрбір 30 минуттан кейін.
жұмыстың ұзақтығы кемінде 15 минут технологиялық үзіліс қажет.!!!
Алюминий қорытпасынан жасалған ет тартқыштың бөліктерін ыдыс жуғышта жууға болмайды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 200 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 700 Вт |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Салмақ | 20 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 210 мм |
| Биіктігі | 440 мм |
- Бағасы: 119 675 ₸




