Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Басқару түрі | механикалық |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Корпус материалы | болат |
| Пышақ материалы | тот баспайтын болат |
| Ені | 460 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | н0000123239 |
Сипаттамасы
ROAL JK-220A шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін әртүрлі қалыңдықтағы тілімдерге кесуге арналған. Модель тегістеу машинасымен, пышақ ұстағышымен, жылжымалы қалқамен және таразы бар тұтқамен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды кесу ені: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 570x470x420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды қуат тұтыну | 120 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Ені | 460 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Кесу қалыңдығы | 15 мм |
- Бағасы: 127 390 ₸


