Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 500х370х360 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 570х470х420 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Пышақтың диаметрі, мм: | 250 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 17 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 17.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.15 |
| Тіліктің қалыңдығы, мм: | 2 |
- JK-250A үлгісінде тегістеу машинасы, жылжымалы қалқа, пышақ шектегіші және таразы бар тұтқасы бар. Пышақтың диаметрі 250 мм. Тілімнің қалыңдығы 0,2-15 мм. Кесудің максималды ені 180 мм. Тот баспайтын болаттан жасалған.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 150 990 ₸


