Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 480х450х410 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Пышақтың диаметрі, мм: | 250 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 20 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.24 |
| Тіліктің қалыңдығы, мм: | 17 |
- ЛР-250 шектегіші кез келген өнімдерді (шұжықтардан бастап қатты ірімшіктерге дейін) дәл кесуге арналған. қалдықтар жоқ. Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, дүкендерде, асханаларда, кафелерде, мейрамханаларда және т.б. пайдалануға болады.
Плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін МЕМСТ 15150 бойынша УЗ климаттық нұсқасында шығарылады.
Дискілі пышақтың диаметрі, мм 250
Тіліктің қалыңдығы, мм 0...17
Қозғалтқыштың белгіленген қуаты, кВТ, 0,13 аспайды
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,24
Қозғалтқыштың айналу жиілігі, айн/мин 1400
Дискілі пышақтың айналу жиілігі, айн/мин 470
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 480
ені 450
биіктігі 410
Қоректендіруші электр желісі:
токтың түрі ауыспалы
номиналды кернеу, В 220
жиілігі, Гц 50
Салмағы, кг, 20 артық емес
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 202 920 ₸


