Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
|
Техникалық сипаттамалар
Плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін МЕМСТ 15150 бойынша УЗ климаттық нұсқасында шығарылады. Дискілі пышақтың диаметрі, мм 300 Тіліктің қалыңдығы, мм 0...18 Қозғалтқыштың белгіленген қуаты, кВТ, 0,16 аспайды Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,27 Қозғалтқыштың айналу жиілігі, айн/мин 1400 Дискілі пышақтың айналу жиілігі, айн/мин 470 Габариттік өлшемдері, мм, артық емес: ұзындығы 600 ені 550 биіктігі 450 Қоректендіруші электр желісі: токтың түрі ауыспалы номиналды кернеу, В 220 жиілігі, Гц 50 Салмағы, кг, 28,5 артық емес |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 270 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 29 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 293 852 ₸


