Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 580х520х300 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 625х585х345 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 18 |
ROAL SZ сериялы пицца пештері пиццериялар, кафелер, мейрамханалар және маусымдық орындар үшін тамаша. Олар орташа жинақы және қызмет көрсетуге ыңғайлы.
Ерекшеліктері:
• Жылдам қыздыру және пісіру
• Термостаттардың көмегімен басқару
• Пісіруге арналған тастың арқасында тағамды біркелкі қыздыру
• Пісіру процесін бақылауға арналған мөлдір терезе
• Нан-тоқаш өнімдерін пісіру мүмкіндігі
Сипаттамалары:
Қуаты, кВТ 2
Кернеу, 220-да
Габариттік өлшемдері, мм 580х520х300
Салмағы, кг 16.5
Температуралық режим, °C 0-300
Жылу камераларының саны, дана 1
Камераның өлшемдері, мм 415х400х120
Пицца үшін пайдаланылатын қалыптың максималды диаметрі, 40см
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, HoReCa |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Термореттегіш, Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Қарау терезесі |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 1 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 1 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Ені | 520 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Ішкі ұзындығы | 415 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі биіктігі | 120 мм |
- Бағасы: 95 790 ₸




