Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 825/935х925х710 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 975х1000х730 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Пиццалардың диаметрі, мм: | 330 |
| Секциялар саны: | 2 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 140 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 158 |
| Қуаты, кВТ: | 10 |
| Кернеу/жиілік: | 400 Жылы |
| Камераның өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 660х660х130 |
Электрлік пицца пеші пиццаны (бір уақытта диаметрі 33 см төрт пицца немесе диаметрі 50 см бір пицца, 1 модульде) және қоғамдық тамақтандыру орындарында жоғары температурада пісіруді қажет ететін нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
- өлшемі 660х660х130 мм 2 камера;
- пештің сыйымдылығы - диаметрі 33 см 8 пицца немесе диаметрі 50 см 2 пицца;
- камерадағы жұмыс температурасының диапазоны 60-400±8% С;
- жоғарғы және төменгі ТЭН-лерді бөлек реттеу;
- 2 механикалық термостат;
- ыстыққа төзімді табиғи тастан жасалған
- камераның ішкі жарығы;
- ыстыққа төзімді шыныдан жасалған қарау терезесі бар ыңғайлы есік
- камералардың есіктері мен жақтауларының ішкі бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған;
-корпустың беткі бөлігі тот баспайтын болаттан , бүйір бөліктері боялған мырышталған металдан жасалған.
-жоғары сапалы жылу оқшаулау, пеш жұмыс істеп тұрған кезде корпус қызбайды
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, HoReCa |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Термореттегіш, Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Қарау терезесі |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 8 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 8 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 8 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 935 мм |
| Ені | 925 мм |
| Салмақ | 140 кг |
| Ішкі ұзындығы | 660 мм |
| Ішкі ені | 660 мм |
| Ішкі биіктігі | 130 мм |
| Ішкі диаметрі | 660 мм |
- Бағасы: 606 500 ₸





