Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 7.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 8 |
ROAL күріш пісіргіштері пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде пісіру, сақтау үшін қолданылады. Бұл суши-барларда, жапон және қытай мейрамханаларында, асханаларда және күріштің көп мөлшерін дайындау қажет кез келген жерде күрішті пісіруге арналған тамаша шешім. Модельдер автоматты түрде пісіру және температураны ұстап тұру жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
• Тостағанның толық көлемі 13л
• Пісірілмеген күрішті тиеу: 4л
• Температураны ұстап тұру жүйесі
• Жиынтыққа кіреді: өлшеуіш стақан, қасық
Сипаттамалары:
Қосылу, 220-да
Қуаты, кВТ 1.9
Өлшемдері, мм 420х420х365
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгендерден өзгеше болуы мүмкін.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Көлемі | 13 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат тұтыну | 1900 Вт |
| Тостаған жабыны | Жабыспайтын |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пісіру бағдарламалары мен қызметтері | |
| жарма | Иә |
| ботқа | Иә |
| бұқтыру | Иә |
| жылыту функциясы | Иә |
| Жабыспайтын жабынның болуы | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Жиынтық | |
| Өлшеуіш қасық | Иә |
| Өлшеу сыйымдылығы | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 420 мм |
| Биіктігі | 365 мм |
| Ені | 420 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Түрлі түстер |
- Бағасы: 55 090 ₸





