Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 315x260x363мм |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 2.3 |
| Қуаты, кВТ: | 1.35 |
| Кернеу/жиілік: | 220-240 В / 50 Гц |
ROAL кәсіби блендерлері әртүрлі өнімдерді араластыруға және коктейльдерді, пюре сорпаларын, кремдер мен мусстарды дайындауға арналған.
Ең күрделі және қатты ингредиенттер оңай ұнтақталады және ұсақталады.
Кернеуі 220 В
Қозғалтқыштың қуаты 1.35 кВТ
Көлемі 2 литр
Айналу жылдамдығы 27000 айн/мин
Корпустың материалы - пластик
Стақанның материалы - пластик
Жылдамдықты бірқалыпты реттеу - иә
Пульсация режимі - иә
Қаптамасыз габариттік өлшемдері 315x260x363 мм
Салмағы 2,3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1350 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 15 |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Батпалы блендердің сипаттамалары | |
| Әмбебап ұсақтағыш | Иә |
| Ұсақтағыштың сыйымдылығы | 2000 мл |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Шағын диірмен | Иә |
| Өзін-өзі тазарту функциясы | Иә |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Мұзды жару | Иә |
- Бағасы: 35 890 ₸








