Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | Мерзімі -15/7 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1500х700х875(895) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1530х710х200 |
| СЭҚ ТН коды: | 9403208009 |
| Тауардың коды: | н0000045540 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 55 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 56.5 |
| Қаңқа материалы: | Боялған құбыр 40х40 мм |
| Үстел үсті материалы: | Қалыңдығы 40 мм тұтас ағаш (бук) |
| Борттың болуы: | Жоқ |
| Сөре: | Тұтас |
Үстел қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында аспаздық және ұн өнімдерін дайындаумен байланысты жұмыстарды орындау үшін пайдалануға арналған. Үстел үсті: қалыңдығы 40 мм тұтас ағаштан (бук) жасалған. Қаңқасы жиналмалы боялған, құбыры 40х40 мм, Аяқтары үстелдің биіктігін реттеуге мүмкіндік беретін бұрандалы тіректермен жабдықталған. Бөлшектелген түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Ұн жұмыстары үшін (нан-тоқаш және кондитерлік өндіріс) |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Табиғи ағаш |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 875 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 40 мм |
| Салмақ | 55 кг |
- Бағасы: 221 990 ₸


