Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | СКН-10/4С4П |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1000х400х1850(1870) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1015х415х250 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 25 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 26 |
| Қаңқа материалы: | Тот баспайтын құбыр 40х40 мм |
| Сөрелер материалы: | Тот баспайтын болат AISI 430 0,8 мм |
- Сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған. Сөре тіректерінде сөрелерді кез келген қажетті биіктікте орнатуға арналған бекіту тесіктері бар. Сөренің биіктігі реттелетін аяқтары бар. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі. Қаптамасы гофрокартон.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 25 кг |
- Бағасы: 87 000 ₸


