Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ЕК-12/6 ЭЦҚ-С |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1200х600х1850(1870) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1230х630х80 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 25.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 18.1 |
| Қаңқа материалы: | Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
| Сөрелер материалы: | Тот баспайтын болат AISI 430 0,5 мм |
- Сөре жиналмалы конструкцияға ие және төрт тірек пен төрт сөреден тұрады. Тіректер қалыңдығы 1 мм мырышталған болаттан жасалған (тегістелген). Тұтас сөрелер қалыңдығы 0,5 мм тот баспайтын болаттан жасалған, астынан күшейтілген. Сөрелер 100 мм аралықпен қажетті биіктікте орнатылуы мүмкін.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 40 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 18 кг |
- Бағасы: 81 890 ₸


