Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Техникалық сипаттамалар
Температураны реттеу диапазоны: 30-дан 110°С-қа дейін. Суды қайнағанға дейін қыздыру уақыты 30 минут (ортаның температурасына байланысты 5 минут ауытқуы мүмкін). №201 жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Ыдыстың диаметрі 320 мм. Бұйымның тақтайшасында қаптамадағы габариттік өлшемдері көрсетіледі. Ерекшеліктері: • Корпус материалы: тот баспайтын болат • Термореттегіш • Сумен жабдықтау түрі: құю • Судың деңгейі мен температурасын бақылау • Қыздыру индикаторлары • Жабық тэн • Тот баспайтын болат SUS 201 Сипаттамалары: Қуаты, кВТ 2,5 Кернеу, 220-да Габариттік өлшемдері, мм 320х320х600 Қаптаманың өлшемдері, мм 705х705х595 Таза салмағы, кг 14,8 Көлемі, л 31 Қайнатуға арналған көлем, л 27 Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін. |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жабдық түрі | Құю |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 70 л/сағ |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Су жоқ кезде автоматты өшіру, Термореттегіш |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 340 мм |
| Биіктігі | 575 мм |
| Диаметрі | 320 мм |
| Көлемі | 31 л |
| Салмақ | 2.8 кг |
- Бағасы: 59 690 ₸


