
Дебис КН-50-01 үздіксіз жұмыс істейтін электрлі су қайнатқыш (тот баспайтын.+қабат.)
- Бар
- Коды:н0000126367
144 090 ₸
+7 (707) 980-90-88
менеджерЗаңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ағынды |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Өнімділік | 50 л/сағ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 6 кВТ |
| Ені | 235 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Дебис КН-50-01 үздіксіз жұмыс істейтін, ағынды типті электр қазандығы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Дебис |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 50 л/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Су деңгейінің көрсеткіші, Су жоқ кезде автоматты өшіру, Термореттегіш |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Диаметрі | 235 мм |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 144 090 ₸

