Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Бөлшектейтін үстел: 1200*800*800 мм
Металдың қалыңдығы 0,8 мм
Тот баспайтын болаттан жасалған өндірістік үстелдер
Олар азық-түлікті өңдеудің толық циклін орындауға арналған, қосалқы беттер ретінде пайдаланылады, оларда құрал-саймандар мен жабдықтар орналастырылады, азық-түлік кәсіпорындарының өндірістік цехтарында, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру зауыттарында, кондитерлік цехтарда, супермаркеттерде, азық-түлік дүкендерінде, кафелер мен мейрамханаларда қолданылады.
Кез келген үстелдің конструкциясы тірек қаңқасынан және функционалды үстелшеден тұрады. Өнімдермен үнемі байланыста болатын үстелдің үстіңгі тақтайларын жасау үшін тек тағамдық болат-тот баспайтын болат қолданылады. Материалдан жасалған, тот баспайтын болат, қоғамдық тамақтандыруға жарамды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 60 мм |
- Бағасы: 45 000 ₸




