Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL BAKERY |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | HM-31P |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 720x472x720мм |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қуаты, кВТ: | 0.37 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Өнімділік, дана/сағ: | 180 |
| Наубайханалық бағыт: | Иә |
Нан кескіш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сауда кәсіпорындарында пайдалануға арналған. Машина нан кесу үшін қолданылады. Кесу автоматты түрде, өнімнің өз салмағымен көлбеу пластина бойымен жүзеге асырылады. Нан белгіленген қалыңдықтағы тілімдерге кесіледі. Кесудің қалыңдығы өзгермейді.
Үстел үсті конструкциясы
Габариттік өлшемдері, мм 720x472x720
Орнату қуаты, кВТ 0,37
Кернеу, 220-да
Кесудің максималды ұзындығы, мм 360
Өнімділік, бул./ч. 180
Тіліктің қалыңдығы, мм 12
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Тік нан кескіш |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Максималды өнімділік | 180 дана/сағ |
| Кесу қалыңдығы | 12 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 472 мм |
| Жалпы ұзындығы | 720 мм |
| Жалпы биіктігі | 720 мм |
| Туралған нан өнімдерінің параметрлері | |
| Ұзындығы | 360 мм |
- Бағасы: 420 990 ₸


