Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B30-SF |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 520х430х890 мм |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 590х490х980 мм |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000222237 |
| Жылдамдықтар саны: | 3 |
| Жинақтау : | ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-ло |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 75 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 82 |
| Кернеу/жиілік: | 220-240 В / 50 Гц |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.5 |
| Көлемі, л: | 30 |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин.: | 142/234/492 |
| Наубайханалық бағыт: | Жоқ |
B30-SF шайқағыш машинасы ақуыздық қамырды қоса алғанда, сұйық консистенциялы қамырдың әртүрлі түрлерін илеуге арналған,
қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде қаймақ, ашытқы, печенье.
Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ.
3 ұру жылдамдығы 142/234/492 айн/мин,
Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 30 литр.
Жұмыс көлемі 6 кг.
Қаптамасыз габариттік өлшемдері, мм 520х430х890
Қаптамадағы габариттік өлшемдері, мм 590х490х980
Ілмек қондырмасы нан, пицца, кондитерлік өнімдерді пісіру кезінде ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Саптама құймақтарға, вафлилерге, печеньелерге арналған сұйық қамырды илеу, тұздықтар, кремдер, езбелер және т.б. дайындау үшін жалпақ шайқағыш немесе араластырғыш қалақша қолданылады.
Миксерге арналған көпірткіш қондырма жұмыртқаны, жұмыртқаның ағын, кілегейді шайқағанда, мусстарды және т.б. пісіргенде қолданылады.,
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 492 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Ерекшеліктері | Бағдарламалау, Алынбалы кеспектер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Тестті жүктеу | 12 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмақ | 75 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 30 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 278 990 ₸


