Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Пиццаға арналған қамырды үлестіргіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кейіннен пицца жасау үшін қамырдан қабат қалыптастыру үшін қолданылады. Модель 2 жұп роликтермен және қамыр бөлігінің қалыңдығын реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, роликтер тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған.
Қамырдың кез келген түрінен, соның ішінде өте салқын қамырдан (тұшпара, кеспе немесе пирожныйлар үшін) жайма жасауға мүмкіндік береді. Техника қабатты қолмен жайып шығаруға болмайтын өте тығыз қамыр массасынан да жайып шығаруға қабілетті.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 495 мм |
| Биіктігі | 610 мм |
| Салмақ | 37 кг |
| Өнімділік параметрлері | |
| білікшелердің ұзындығы | 30 мм |
| білікшелердің саны | 2 жұп |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 290 800 ₸






