Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Ет кесетін ара - мұздатылған етті, сүйекті етті, мұздатылған тағамды және өте қатты/қатты етті кесуге (кішкене кесектерге кесуге) арналған электрмен жұмыс істейтін машина.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Қуат | 1.5 кВт |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Массасы | 95 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ара пішіні | Таспа |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Жылжымалы |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тұтынылатын қуат | 1500 Сейсенбі |
| Кесудің максималды ені | 3 мм |
- Бағасы: 370 990 ₸











