Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік ет кескіш.
Негізгі қызметі ет өңдеу болып табылатын тамақ өнеркәсібінде арнайы құрал-жабдықтарсыз мүмкін емес.
Етті өңдеудің технологиялық процесі өнеркәсіптік ет кескіш сияқты арнайы жабдықтың көмегімен оңай және ыңғайлы болады. Кәсіби жабдық өндіріске кететін уақыт пен ресурстарды үнемдейді.
Ешбір ет өңдеу процесі таспасыз аяқталмайды ет пен сүйекке арналған аралар, ол етті сүйектерімен бірге кез келген өлшемдегі кесектерге мұқият турайды. Оператор кесіндінің өлшемін және оның пішінін анықтайды. Өнеркәсіптік ет кескіш жаңа піскен немесе мұздатылған ет немесе балықты өңдей алады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Өнімділік | 500 дана/сағ |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 580 мм |
| Биіктігі | 1650 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ара пішіні | Таспа |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тұтынылатын қуат | 2200 Сейсенбі |
| Кесудің максималды ені | 3 мм |
- Бағасы: 705 990 ₸










