Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Сипаттамасы
Қамыр илейтін машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған әр түрлі консистенциялы қамыр илеуге арналған. . Қорғаныш қақпақпен жабдықталған спиральді қамыр илейтін машиналар басқаруда айтарлықтай қарапайым және бұл ретте жұмыста қауіпсіз болып табылады. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 230 айн/мин |
| Материал | Эмальданған болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 40 л |
| Тестті жүктеу | 16 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Ені | 510 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 40 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 370 990 ₸


