Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Сөрелер саны | 4 |
| Тәрелкелер үшін | Иә |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі | 1950-ден 1970 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000150277 |
Сипаттамасы
ПишТех Эконом СКТК-4КЭ-2М тәрелкелеріне арналған сөре қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тәрелкелерді сақтауға арналған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ыдыстарды кептіру үшін |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Ваннаның болуы, Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 37 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1550 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 30 кг |
- Бағасы: 94 990 ₸





