Жаңа буындағы TriTower tt-2126 циклонды шаңсорғыш PowerCyclone 5 MultiClean турбощетка технологиясының арқасында тазалаудың әсерлі нәтижелерін қамтамасыз етеді. 3000 Вт мотор жоғары сору қуатын қамтамасыз етеді және тазалаудың тамаша нәтижелеріне кепілдік береді. Үйге арналған қуатты шаңсорғыш сору қуатын жоғалтпай циклондық шаң жинау жүйесімен жабдықталған, қосымша шығын материалдарын қажет етпейді. Жаңа қондырма - MultiClean турбощеткасы еден жабындарының барлық түрлерін мұқият тазалауға кепілдік береді. Саптама еденге тығыз орналасады және тіпті ең ұсақ шаңды жинайды. Қылқаламы бар Turbo қондырмасы кілемдерді терең тазалауға, сондай-ақ шаш пен үлбірді тез жинауға арналған. Айналмалы щетка кілемдерді тазалау өнімділігін 25%-ға арттыруды қамтамасыз ете отырып, шаң бөлшектерін, шаш пен жүнді кетіруде тиімді. Сыйымды контейнер-шаң жинағыш 2,5 литрге дейін сыйдыра алады және оған күтім жасау өте оңай. Арнайы сүзгі жүйесі шаңның сыртқа шығып кетуіне жол бермейді. Көптеген қондырмалары бар телескопиялық түтік тіпті жету қиын жерлерде де кір мен шаңды кетіруге көмектеседі. Тұтқада орналасқан шаңсорғыштың сенімді басқару және реттеу дизайны сізді қажетсіз еңістерден құтқарады және арқаңызды жағалайды. Жинақта үлкен және қуатты щетканың болуы кілемдерді соңғы талшыққа дейін тазалауға мүмкіндік береді. Жууға болатын сүзгілерді ауыстыру қажет емес. Корпустағы қуатты бақылау. Шаңсорғыш үй жануарларының иелері үшін өте қолайлы!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Тұрақты |
| Тазалау түрі | Құрғақ |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Сору қуаты | 500 Вт |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер, бак, Циклон сүзгісі |
| Шығу сүзгісінің түрі | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Шаң жинағыштың көлемі | 4 л |
| Сору құбырының түрі | Телескопиялық |
| Сору қуатын реттегіштің орналасуы | корпус |
| Жиынтықтағы щеткалар саны | 4 |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Корпустың түсі | Көк |
| Корпус материалы | Пластик |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Тегіс бастау функциясы, Сымды автоматты түрде орау, Тік тұрақ, Сору қуатын реттеу, Қызып кетуден қорғау, Қозғалтқышты қорғауға арналған сүзгі |
| Қосымша жабдық | Жануарлардың жүнін жинауға арналған щетка, Кілем/Еден саптамасы, Жиһаз щеткасы, еден турбощеткасы |
| Желілік сымның ұзындығы | 7.5 м |
- Бағасы: 39 950 ₸










