Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 390х240х440 мм |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 490х315х540 мм. |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Жылдамдықтар саны: | 1 |
| Жинақтау : | ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-ло |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.6 |
| Көлемі, л: | 5 |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин.: | 100-1000 |
Сериялы тағамдық миксерлер сұйық қамырды, кремдерді, салмаларды және басқа сұйықтықтарды араластыру үшін пайдаланылуы мүмкін.
Сатып алушының таңдауы бойынша біз ең жақсы нәтижеге қол жеткізу үшін әртүрлі жылдамдықтағы және илеу қондырғысы бар әртүрлі араластырғыштарды ұсынамыз.
Миксерлер үздіксіз және сенімді жұмысымен ерекшеленеді. Миксердің тағаммен жанасатын барлық бөліктері тот баспайтын болаттан және алюминий қорытпасынан жасалған. Бұл бөлшектердің беті гигиеналық талаптарға сай арнайы өңдеуден өтті.
Тостағанның көлемі 5 литр
Жұмыс көлемі 1 кг
Қозғалтқыштың қуаты 0,6 кВТ.
Жылдамдықтар саны және айналу диапазоны 100-1000 айн/мин.
Қаптамасыз габариттік өлшемдері, мм 390х240х440
Қаптамадағы габариттік өлшемдері, мм 490х315х540
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1000 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Бағдарламалау, Алынбалы кеспектер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 600 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 5 л |
| Тестті жүктеу | 1 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 240 мм |
| Биіктігі | 440 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 5 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 196 990 ₸


