Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ШР-930-8 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 600х600х930 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 700х700х1080 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 8 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 39 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 51 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 2 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | 480x345 |
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Ені бойынша реттелетін науа бағыттағыштары: 442 мм-ден. 480 мм-ге дейін.
Деңгейлер саны - 8
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм 80
Камераның ішкі өлшемдері, мм
-ұзындығы - 485
-ені - 505
-биіктігі - 715
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 20-дан аспайды
Бөлгіш шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+30 - +60 )±5
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Өнімділік - сағатына 48 дана
Сыйымдылығы 24 нысандар Л7
PIRON PF5004F, PF5004P, PF5804 конвекциялық пеш үлгілерімен үйлесімді
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Есік материалы | Шыны |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Реттелетін аяқтар, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Су деңгейін автоматты түрде ұстап тұру |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 680 мм |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парағының ені | 600 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 400 мм |
- Бағасы: 345 000 ₸




