Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Пісірме табақтарға арналған реттелетін бағыттағыштар
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 20-дан аспайды
Бөлгіш шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+30 - +80 )±5
Техникалық сипаттамалар
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1000х680х1700 |
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Есік материалы | Шыны |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Артқы жарық, Су деңгейін автоматты түрде ұстап тұру |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Жинақтау сипаттамасы | |
| Пісіру парағының ені | 600 мм |
| Пісіру парағының ұзындығы | 400 мм |
- Бағасы: 225 100 ₸






