Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
|
|
|
|
Кіріс кернеуі,В |
220 |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
637х493х702 |
|
Қаптаманың ең аз габариттері (ЛхШхВ), мм |
690х600х840 |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
8438101000 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
102 |
|
Қуаты, кВТ |
1.5 |
Қайтымды қозғалысы бар көлденең қамыр илегіш ТК-15 тұшпара, хинкали, лаваш, пасталар, кеспе, пряниктер және т.б. үшін тік қамыр илеуге арналған.
Тостағанның көлемі, л: 39
Тестті жүктеу макс.: 15кг
Қамырдың минималды қоспасы: 3 кг
Тостағанды дайындау материалы: тот баспайтын болат
Тостағанды төңкеру түрі: қолмен
Айналу жылдамдығы, айн/мин: 33
Желінің кернеуі, В 220
Қуаты, кВТ 1,5
Өлшемдері ШхГхВ, мм 637×470×693
Салмағы, кг: 92
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| қамыр илегіштің түрі | Z-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 33 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.5 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 39 л |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 637 мм |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 693 мм |
| Салмақ | 92 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 39 мл |
- Бағасы: 415 990 ₸




