Техникалық сипаттамалар
|
Өндіруші |
Бекініс |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
350х120х330 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
Интерфейстер |
Жоқ |
|
Орындалуы |
Үстел үстілік |
|
Дәлдік сыныбы |
Орташа (III) |
|
СЭҚ ТН коды |
8423815000 |
|
Дисплейлер саны |
1 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
2.56 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
3.8 |
|
Корпус материалы |
Пластик |
|
Платформа материалы |
Тот баспайтын болат |
|
Өлшеудің ең үлкен шегі, кг |
6 |
|
Шаң мен ылғалдан қорғау |
Жоқ |
|
Батареядан (қуат элементтерінен) жұмыс істеу |
Иә |
|
Платформаның өлшемі, мм |
260х220 |
|
Жұмыс режимдері |
Есептік |
|
Тіреу |
Жоқ |
|
Түрі |
Бөлшектелген |
|
Дисплей түрі |
LCD |
|
Салыстырып тексеру бөлімшесінің бағасы, г |
1 |
Ресейлік өндірушінің порциялық таразылары.
Өлшеп-орауға арналған.
Сұйық кристалды дисплей.
Мемлекеттік тізілімге енгізілген және салыстырып тексеру сертификаттары бар.
Тот баспайтын болаттан жасалған платформа 220х260 мм.
Желіден немесе аккумулятордан жұмыс істейді.
Есептік режим;
Қуатты үнемдеу режимінде жұмыс істей алады;
Ыдыстың салмағын ескере отырып өлшеу;
Аккумулятордан 16 сағатқа дейін автономды жұмыс;
Артқы жарығы бар жарқын LCD дисплей.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Форт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Таразы түрі | Сауда |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| қуат алу түрі | аккумулятор, 220В желісі |
| Максималды салмақ | 6 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 120 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Салмақ | 3 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 260 мм |
| Платформаның ені | 220 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 35 000 ₸



