Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Үлгі - HZF4
Өлшемі Д/Ш/Е - 1200Х700Х2000 мм
Климат типі - N|SN|ST
Көлемі 800л
Номиналды кернеу - 220В
Тұтынылатын қуат - 6,7 кВТ/24 сағ
Көбіктену циклопентан
Хладагент - 600a/R290
барлығы 95 кг
Температуралық режим -10-нан -18 *С-қа дейін
Айдалатын хладагент мөлшері - 50/68г
Климаттық жағдайлар технологиялық жабдықтарды орнатудың, бөлшек және көтерме сауда дүкендерінің ажырамас және салмақты бөлігі болып табылады. Барлық азық-түлік дүкендерінде, гүл сататын дүкендерде, қоймаларда, тіпті автокөліктерде рекордтық қысқа сақтау мерзімі бар тауарлар мен азық-түліктерде жабдық бар.
Климаттық қондырғылардың негізгі ажырамас міндеті - өнімнің абсолютті нақты түрі немесе түрі үшін белгіленген және жоғары температураны ұстап тұру.
Өнімнің түріне, оның көлеміне және тікелей және маңызды сақтау орнына байланысты жабдықтың бірнеше түрі ойлап табылды, олардың әрқайсысының әртүрлі температуралық жағдайларға және сақтау әдісіне маманданған сорттары бар. Ол сондай-ақ тоңазытқыш жабдықтарының тұрмыстық және коммерциялық түрлері арасындағы бөлуге бөлінеді. Біздің жағдайда бұл тағайындалған климаттық қондырғылар.
Сауда тоңазытқыш жабдықтары сақтау мерзімі шектеулі өнімдердің витриналық немесе сөрелік көрсетіліміне арналған. Жабдықтардың бұл тобы сауда залдарында орнатылады және орындаудың бірнеше түріне бөлінеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Климаттық класс | N, SN, ST |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1210 мм |
| Ені | 690 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 800 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре, Қосымша сөрелер |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы |
- Бағасы: 400 990 ₸




