Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өлшемдері:
Ұзындығы (мм): 1200
Ені (мм): 700
Биіктігі (мм): 1920
Көлемі мен салмағы:Пайдалы көлем: 800Л
Номиналды ток: 2.2A
Тұтынылатын қуат: 350 ватт
барлығы 95 кг
Температуралық режим -10-нан -18 *С-қа дейін
Климаттық жағдайлар технологиялық жабдықтарды орнатудың, бөлшек және көтерме сауда дүкендерінің ажырамас және салмақты бөлігі болып табылады. Барлық азық-түлік дүкендерінде, гүл сататын дүкендерде, қоймаларда, тіпті автокөліктерде рекордтық қысқа сақтау мерзімі бар тауарлар мен азық-түліктерде жабдық бар.
Климаттық қондырғылардың негізгі ажырамас міндеті - өнімнің абсолютті нақты түрі немесе түрі үшін белгіленген және жоғары температураны ұстап тұру.
Өнімнің түріне, оның көлеміне және тікелей және маңызды сақтау орнына байланысты жабдықтың бірнеше түрі ойлап табылды, олардың әрқайсысының әртүрлі температуралық жағдайларға және сақтау әдісіне маманданған сорттары бар. Ол сондай-ақ тоңазытқыш жабдықтарының тұрмыстық және коммерциялық түрлері арасындағы бөлуге бөлінеді. Біздің жағдайда бұл тағайындалған климаттық қондырғылар.
Сауда тоңазытқыш жабдықтары сақтау мерзімі шектеулі өнімдердің витриналық немесе сөрелік көрсетіліміне арналған. Жабдықтардың бұл тобы сауда залдарында орнатылады және орындаудың бірнеше түріне бөлінеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1260 мм |
| Ені | 710 мм |
| Биіктігі | 1940 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 800 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Қосымша сөрелер, Сөре |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы |
- Бағасы: 435 990 ₸






