Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш және тоңазытқыш үстелдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды сақтауға арналған. Тоңазытқыш үстелдер өздігінен де, технологиялық желінің бір бөлігі ретінде де азық-түлікті қысқа мерзімді сақтау және өңдеу үшін қолданылады. Біз сатуға ұсынатын барлық тоңазытқыш үстелдер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Салқындатылатын үстелдер салқындатылған тамақ өнімдері мен аспаздық өнімдерді мейрамханалардың, дәмханалардың, асханалардың және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының өндірістік цехтарында сақтауға арналған. Салқындатылатын үстелдер – ішкі көлемі жасанды салқындатылатын тот баспайтын болаттан жасалған үстелдер (кіріктірілген тоңазытқыш шкаф), тоңазытқыш үстелдердің үстіңгі жағы әдетте тот баспайтын болаттан жасалған және аспазшы үшін жұмыс беті ретінде қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 166 990 ₸


