Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТР-450 картоп тазалайтын машиналар қоғамдық тамақтандыру орындарында картоп пен тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазартуға арналған. Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар едендік нұсқада жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 300 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 920 мм |
- Бағасы: 172 990 ₸







