Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындардың (әмбебап) жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
Климат типі- Газ типі(Пропан(1кг), табиғи газ(4,5м2), бутан(1кг)
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Ұйымдардың кеңселері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Негізгі | |
| Жабдық түрі | Тақта |
| Газ жанарғысының материалы | Шойын |
| Жанармай түрлері | Газ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 118 000 ₸










