Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындардың (әмбебап) жиынтығы кіреді.
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 21 кВТ |
| Ені | 1110 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Газ шығыны: пропан (1кг) табиғи. газ (6,5м2) бутан (1,3 кг) Диаметрі: 20 см |
|
| Өндіруші ел | Қытай |
.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
- Бағасы: 140 990 ₸


