Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Үстел үсті индукциялық электрлік плита
Индукциялық пештер бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Олар ықшам және ас үйде көп орын алмайды. Индукциялық плиталардың жұмысы индукция принципіне негізделген: электромагниттік өрістің энергиясы пайдаланылады. Электрлік және керамикалық плиталардан айырмашылығы, индукциялық плита пештің бетін емес, ыдыстың түбін тікелей қыздырады, сондықтан қыздыру жылдамырақ және пісіру уақытын үнемдейді. Үстінде тұрған ыдыстарсыз плита қызбайды, бұл электр энергиясын тұтынуды айтарлықтай үнемдейді және күйіп қалудан сақтайды, өйткені плитаның беті тіпті пісіру кезінде де суық болып қалады. Индукциялық пешті пайдалану үшін түбі ферромагниттік металл қабаты бар ыдыстарды пайдалану керек.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Ұйымдардың кеңселері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 75 000 ₸






