Сипаттамалары:
Tower 60 Black Мақаласы
Максималды қуат, Вт 102
Сорғыштың түрі көлбеу
Максималды өнімділік, м3 / сағ 700
Жарықтандыру қуаты 2*1W
Түсі қара
Жылдамдық саны 3
Мотор қуаты, Вт 100
Қозғалтқыштар саны 1
Басқару түрі Электрондық
Шу деңгейі, Дб 66
Орнату / Орнату түрі қабырға
Май ұстайтын сүзгілер саны 1
Энергетикалық тиімділік класы B
Кернеу, В/Гц 220-230 / 50
Ұсынылған ас үй алаңы, шаршы метр 20
Құбырдың диаметрі, мм 150
Корпус материалы Металл
Ені, мм 600
Биіктігі, мм 343
Тереңдігі, мм 314
Қаптамасыз тауардың салмағы (нетто), кг 9,7
Тауардың Салмағы (брутто), кг 10,64
Аксессуарлар бұрыш сүзгісі CF 150C-1pcs
Тауар коды КА-00020884
Қытай Елі
Жиынтықта: тексеру клапаны, гофр, орнату жинағы.
Ерекшеліктері
Дизайн
Жылтыр әйнектің артында май ұстайтын сүзгіні жасыратын қызықты, дизайнерлік шешімі бар заманауи көлбеу сорғыш. Сорғыш жоғары сапалы болаттан және шыңдалған шыныдан жасалған.
Қазіргі функционал
Сорғыш 3 жылдамдықты ыңғайлы түймемен басқарумен жабдықталған.
Өнімділік және қуат
Толық қуат тұтыну 102 ватт және максималды өнімділік 700 м3/сағ құрайды, бұл үлкен аумақты асүйлерде жұмыс істеуге және ауаны тиімді тазартуға мүмкіндік береді.
Шу деңгейі
Біз сорғыштарымызды жоғары өнімділікте 66 Дб төмен шу деңгейіне қол жеткізуге мүмкіндік беретін жоғары сапалы материалдардан жасаймыз.
Жұмыс аймағын жарықтандыру
Модель 2*1W (жарықдиодты шамдар) жарқын Жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған, оның жарығы пеште ыңғайлы пісіру үшін жеткілікті.
Түс схемасы
Құрам 2 түстен тұрады: қара, ақ.
Функционал
Құрылғы бұру және қайта өңдеу режимдерінде жұмыс істей алады (көмір сүзгілері бөлек сатып алынады).
36 ай. сатып алған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта берілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатта болады және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 700 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 66 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 314 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 1 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 343 мм |
| Максималды биіктік | 343 мм |
| Тереңдігі | 314 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 55 900 ₸












