Сипаттамалары:
- Артикул Tower A 60 Ақ
- Максималды қуат, Вт 102
- Сорғыштың Көлбеу түрі
- Максималды өнімділік, м3/сағ 650
- Жарықтандыру қуаты 2*1 Вт
- Түсі ақ
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 100
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Механикалық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 46
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 20
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 600
- Биіктігі, мм 343
- Тереңдігі, мм 313
- Тауардың қаптамасыз салмағы (нетто), кг 9,7
- Тауардың салмағы (брутто), кг 10,64
- Аксессуарлар бұрыштық сүзгі CF 150C — 1 дана
- Тауардың коды КА-00022234
- Қытай елі
Жиынтықта: бақылау клапаны, гофр, орнату жинағы.
Ерекшеліктері
Дизайн
Май ұстағыш сүзгіні жылтыр әйнектің артына жасыратын қызықты, дизайнерлік шешімі бар заманауи көлбеу сорғыш. Сорғыш жоғары сапалы болаттан және шыңдалған шыныдан жасалған.
Заманауи функционал
Сорғыш 3 жылдамдықты ыңғайлы батырмамен басқарумен жабдықталған.
Өнімділік және қуат
Толық қуат тұтынуы 102 Вт, ал максималды өнімділігі 700 м3/сағ, бұл үлкен аумақты асүйлерде жұмыс істеуге және ауаны тиімді тазартуға мүмкіндік береді.
Шу деңгейі
Біз сорғыштарымызды жоғары сапалы материалдардан шығарамыз, олар жоғары өнімділікпен 66 Дб төмен шу деңгейіне қол жеткізе алады.
Жұмыс аймағын жарықтандыру
Модель 2*1 Вт жарық диодты жарықтандырумен (жарықдиодты шамдар) жабдықталған, оның жарығы пеште ыңғайлы пісіру үшін жеткілікті.
Түс гаммасы
Модельдік қатар 2 түстен тұрады: қара, ақ.
Функционал
Аспап бұру және рециркуляция режимдерінде жұмыс істей алады (көмір сүзгілері бөлек сатып алынады).
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 650 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 46 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 314 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 1 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 343 мм |
| Максималды биіктік | 343 мм |
| Тереңдігі | 314 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 55 900 ₸












