Үлкен асүйге арналған 60 см талғампаз көлбеу сорғыш. Қасбет толығымен жылтыр шыңдалған шыныдан жасалған. Сенсорлық басқару элементтері жұмыс режимін таңдау және таймерді орнату үшін.
Сипаттамалары:
- Артикул Astro 60 Glass Қара
- Максималды қуат, Вт 101,5
- Сорғыштың Көлбеу түрі
- Максималды өнімділік, м3/сағ 850
- Жарықтандыру қуаты 1х1,5 Вт
- Түсі қара
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 100
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Сенсорлық басқару түрі
- Шу деңгейі, дБ 60
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 600
- Биіктігі, мм 643
- Тереңдігі, мм 343
- Тауардың қаптамасыз салмағы (нетто), кг 9,38
- Тауардың салмағы (брутто), кг 11,5
- Тауардың коды 00-00001359
- Қытай елі
- Таймер иә
Жиынтықта: бақылау клапаны, гофр, орнату жинағы.
Ерекшеліктері
Корпус эмальданған болаттан жасалған. Қасбет толығымен шыңдалған шыныдан жасалған . Оның артында майды ұстайтын алюминий сүзгісі жасырылған, оны тазалау үшін оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады. Ластанған ауа топсалы панельдің периметрі бойынша тартылады.
Ымырасыз және тиімді жұмыс - Сору құрылғысының жоғары өнімділігі және ас үйіңіздегі ауаны тиімді тазарту
Сенімді және практикалық беті - Жоғары сапалы дайындау материалдары - шыңдалған шынымен үйлескен металл.
Astro 60 Glass — бұл функционалды құрылғы ғана емес, сонымен қатар сіздің ас үйіңіздің нағыз безендірілуі
Сенсорлық тақта - Құрылғыны қосу және өшіру, қажетті жұмыс жылдамдығын таңдау, кіріктірілген LED жарықтандыруды басқару үшін бір рет түрту
Үш жылдамдық режимі - Барлық қойылған міндеттерді оңтайлы шешуге мүмкіндік береді
Ауаны тазартудың екі түрі - "Бұру" режимі және "Рециркуляция" режимі — бөлменің орналасуы мен ерекшеліктерін ескере отырып, ас үйіңізге ең қолайлысын таңдаңыз
Артық шулаусыз - Акустикалық жағынан, шудың төмен деңгейінің арқасында максималды өнімділік кезінде де жайлылық
LED — жұмыс аймағын мінсіз жарықтандыруға арналған технология. Кернеудің ауытқуларына төзімділік. Электр энергиясын аз тұтыну
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
Назар аударыңыз
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 100 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Таймер | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 643 мм |
| Тереңдігі | 343 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 66 490 ₸











