Сипаттамалары:
Максималды қуат, Вт 102
Сорғыштың түрі көлбеу
Максималды өнімділік, м3 / сағ 700
Жарықтандыру қуаты 2*1W
Түсі ақ
Қозғалтқыштар саны 1
Басқару түрі механикалық
Шу деңгейі, Дб 53
Орнату / Орнату түрі қабырға
Май ұстайтын сүзгілер саны 1
Энергетикалық тиімділік класы B
Кернеу, В/Гц 220-230 / 50
Ұсынылған ас үй алаңы, шаршы метр 20
Құбырдың диаметрі, мм 150
Корпус материалы Металл
Ені, мм 600
Биіктігі, мм 343
Тереңдігі, мм 333
Қытай Елі
Ерекшеліктері:
Ені 60 см қара түсті стильді көлбеу қабырға сорғышы үлкен ас үй үшін оңтайлы шешім болып табылады (20 шаршы метрге дейін). Ол плитаның үстіндегі Қабырғаға орнатылады және екі режимде жұмыс істейді: бұру (сорғышты желдету жүйесіне қосқан кезде) және қайта өңдеу (сорғышта ауыстырылатын көмір сүзгісін қолданған кезде).
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Ақ дизайнерлік қасбет-бұл корпустың түсіне дейін 3 ауыр шыңдалған жылтыр әйнектің каскады. Панельдердің осы орналасуына байланысты периметриялық ауаны тарту принципі әсіресе тиімді.
Үстіңгі екі топсалы панель алюминийден жасалған көп қабатты май ұстағыш сүзгіні жасырады, ол оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл оны тазалауды жеңілдетеді.
Түймені басқару жарықтандыру панелінде орналасқан және олардың 3 желдеткіш жылдамдығын таңдауға және жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді-әрқайсысы 1 Вт 2 жарықдиодты көз.
Максималды өнімділігі 700 м3/сағ болатын 102 Вт Мотор. шу деңгейі 53 дБ-ден аспайды.
Сорғыштар өндірісінде әлемдік өндірушілердің заманауи және сапалы компоненттері қолданылады. Мәселен, мысалы, неміс өндірушісі "Шотттан" шыңдалған әйнек, неміс өндірушісі "Геттичтен" газ лифттері, итальяндық өндіруші "ФИМЕДЕН" мотор, ал француз өндірушісі "Ду ПОНТТАН"бояу.
36 ай. сатып алған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта берілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатта болады және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 700 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 53 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 333 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 1 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 600 мм |
| Максималды биіктік | 343 мм |
| Тереңдігі | 333 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 70 490 ₸












