
Crosby Light C 60 тот баспайтын болаттан жасалған кіріктірілген ас үйге арналған сорғыш
- Бар
- Коды:УТ000002912
46 490 ₸
Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 121
- Сорғыштың түрі Толық құрастырылатын
- Максималды өнімділік, м3/сағ 850
- Жарықтандыру қуаты 2*3 Вт
- Түсі тот баспайтын болат
- Жылдамдықтар саны 3
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Басқару түрі Электрондық
- Шу деңгейі, Дб 50
- Орнатылатын/орнатылатын түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 35
- Ауа құбырының диаметрі, мм 120
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 500
- Биіктігі, мм 175
- Тереңдігі, мм 296
- Польша елі
Жиынтықта көпқабатты май сүзгісі мен адаптері бар
Ерекшеліктері:
Ықшам шағын өлшеміне (ені небәрі 60 см) қарамастан, кіріктірілген ас үй сорғышын өте үлкен ас үйге (35 шаршы метрге дейін) пайдалануға болады. Модель плита бетінің үстіндегі қабырға шкафына салынған. Екі режимде жұмыс істейді – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Сыртқа шығару толығымен тот баспайтын болаттан жасалған. Алдыңғы панельде алюминийден жасалған көп қабатты май ұстағыш сүзгі бар. Ол оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл оны жүйелі түрде тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
басқару жүйесіСырғымалы желдеткіш жұмысының 3 режимінің біреуін таңдауға және 2 қуатты жарықдиодты шамдармен (3 Вт) қамтамасыз етілетін жұмыс бетінің жарықтандыруын қосуға мүмкіндік береді.
Қозғалтқыш қуаты 115 Вт, максималды өнімділігі 850 м3/сағ. Жоғары сапалы материалдарды пайдалану сору жұмысы шуының төмен деңгейін қамтамасыз етеді – 48 дБ аспайды.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 296 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 121 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | галогендік шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 3 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 175 мм |
| Тереңдігі | 296 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 46 490 ₸









