Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 127
- Сорғыштың түрі Толық құрастырылатын
- Максималды өнімділік, м3/сағ 850
- Жарықтандыру қуаты 2*1
- Түсі ақ
- Жылдамдықтар саны 3
- Қозғалтқыштың қуаты, Вт 125
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Басқару түрі Электрондық
- Шу деңгейі, Дб 44
- Орнату/монтаждау түрі Толығымен реттелетін
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-240/50-60
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 15
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 598
- Биіктігі, мм 197
- Тереңдігі, мм 290
- Қытай елі
Жиынтықта май ұстағыш сүзгі мен адаптер бар.
Ерекшеліктері:
Классикалық ені 60 см ас үйге арналған сорғыш – шағын асүй үшін ең жақсы шешім (15 шаршы метрге дейін). Модель плита бетінің үстіндегі қабырға шкафына салынған. Екі режимде жұмыс істейді – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Ғимарат тот баспайтын болаттан жасалған. Сорғыштың қара түсті алдыңғы панелінде алюминийден жасалған алмалы-салмалы көпқабатты май ұстағыш сүзгі орналасқан.
Сорғышты батырмамен басқару желдеткіштің 3 жылдамдығының бірін таңдауға және жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді - әрқайсысы 3 Вт болатын екі қуатты жарықдиодты көздер.
Итальяндық мотор қуаты 102 Вт 520 м өнімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді3/сағ, Ең жақсы құрамдас бөліктерді пайдалану және жоғары құрастыру сапасы сорғыштың шуының төмен деңгейін қамтамасыз етеді – 50 дБ аспайды.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 44 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 598 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 290 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 127 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | галогендік шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 197 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 51 490 ₸










