Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 102
- Телескопиялық тартпа түрі
- Максималды өнімділік, м3/сағ 530
- Жарықтандыру қуаты 2*1 Вт
- Жылдамдықтар саны 2
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Механикалық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 56
- Орнатылатын/орнатылатын түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 2
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 20
- Ауа құбырының диаметрі, мм 120
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 500
- Биіктігі, мм 170
- Тереңдігі, мм 240
- Қытай елі
Ерекшеліктері:
Ықшам телескопиялық ас үй сорғышының ені 50 см болатын арнайы ұзартылатын қалқасы бар, ол жұмыс аймағының аумағын айтарлықтай арттырады. Бұл ауданы 20 шаршы метрге дейінгі асүйлердегі ауаны тазарту мәселесін шешудің қарапайым және тиімді шешімі. Модель екі режимде жұмыс істей алады: бұру (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Ғимарат ақ түсті эмальдан жасалған сапалы жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған. Негізгі жұмыс және жылжымалы панельде алюминийден жасалған көп қабатты май ұстағыш сүзгілер бар. Оларды оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Басқарма шығару қасбеттік панельдің соңында жасырылған екі негізгі қосқыш арқылы жүзеге асырылады. Сіз желдеткіштің 2 жылдамдығының бірін таңдай аласыз және жарықтандыруды қоса аласыз (әрқайсысы 1 Вт болатын 2 жарықдиодты көз).
Қозғалтқыш қуаты 102 Вт максималды өнімділігі 520 м жұмыс істейді3/сағ. Ең жақсы құрамдас бөліктерді пайдалану және құрастырудың жоғары сапасы сорғыш жұмысының шуының төмен деңгейін қамтамасыз етеді – 56 дБ аспайды.
Жиынтықта көпқабатты май сүзгісі бар
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 520 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Шу деңгейі | 56 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 500 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 240 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | майлы, металл, көмір |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 170 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 37 990 ₸












