Сипаттамалары:
Максималды қуат, Вт 118
Күмбезді сорғыш түрі
Максималды өнімділік, м3 / сағ 500
Жарықтандыру қуаты 1*28W
Түсі ақ
Жылдамдық саны 3
Мотор қуаты, Вт 160
Қозғалтқыштар саны 1
Басқару түрі механикалық
Шу деңгейі, Дб 48
Орнату / Орнату түрі қабырға
Май ұстайтын сүзгілер саны 1
Энергетикалық тиімділік класы B
Кернеу, В/Гц 220-230 / 50
Ұсынылған ас үй алаңы, шаршы метр 15
Құбырдың диаметрі, мм 120
Ені, мм 500
Биіктігі, мм 825
Тереңдігі, мм 500
Ел Польша
Ерекшеліктері:
Ені 50 см болатын купам күмбезді ас үй сорғышы плитаның үстіндегі Қабырғаға орнатылады. Ол екі режимде жұмыс істейді – бұру (сорғышты желдету жүйесіне қосқан кезде) және қайта өңдеу (сорғышқа ауыстырылатын көмір сүзгісін қолданған кезде).
Сорғыш ақ цыеттің ыстыққа төзімді эмаль жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған, алюминий май ұстайтын сүзгінің үлкен аумағы ас үйдегі ластанған ауаны 15 шаршы метрге дейін тиімді тазартуға мүмкіндік береді.М. сүзгіні оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады, бұл тазалау процесін жеңілдетеді.
Сорғышты басқару батырмасы жүйесі олардың 3 жұмыс режимін таңдауға және жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді. Пісіру бетін жарықтандыру үшін 28 Вт үшін 1 галоген көзі қолданылады.
Максималды өнімділігі 500 м3/сағ болатын 118 Вт Мотор. шу деңгейі 48 дБ-ден аспайды.
Жинақта көп қабатты май сүзгісі және адаптер бар
36 ай. сатып алған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта берілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатта болады және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 500 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 48 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 500 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 500 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 118 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 28 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 825 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: 42 990 ₸



