Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 150
- Сорғыштың түрі Күмбезді
- Максималды өнімділік, м3/сағ 620
- Жарықтандыру қуаты 1*2 Вт
- Түсі ақ
- Жылдамдықтар саны 3
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Басқару түрі Электрондық
- Шу деңгейі, Дб 51
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 2
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 20
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 495
- Биіктігі, мм 180
- Тереңдігі, мм 480
- Қытай елі
Ерекшеліктері:
Ықшам ені небәрі 50 см болатын күмбезді ас үй сорғышы плитаның үстіндегі қабырғаға орнатылады. Екі режимде жұмыс істейді – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Сыртқа шығару ақ түсті эмальмен қапталған тот баспайтын болаттан жасалған. Екі көпқабатты май ұстағыш сүзгілерден тұратын жұмыс аймағының үлкен ауданы үлкен аумақты (20 шаршы метрге дейін) ас үйдегі ластанған ауаны тиімді ұстауға мүмкіндік береді. Сүзгілерді алып тастау оңай және тазалау қажет болған жағдайда толығымен бөлшектеледі.
Алдыңғы панельдің оң жағында орналасқан батырмалық басқару жүйесі олардың 3 жұмыс режимінің бірін таңдап, жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді. Пісіру бетін жарықтандыру үшін қуаты 2 Вт 1 жарықдиодты көз пайдаланылады.
Қозғалтқыш қуаты 67 Вт. Өнімділік - 620 м дейін3/сағ. Бұл ретте шудың деңгейі 51 дБ аспайды.
Жиынтықта көпқабатты май сүзгісі мен адаптері бар
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 620 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 51 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 495 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 480 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Сүзгі | майлы, металл |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 180 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
- Бағасы: 46 990 ₸












