Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 118
- Сорғыштың түрі Күмбезді
- Максималды өнімділік, м3/сағ 500
- Жарықтандыру қуаты 1*28 Вт
- Түсі ақ
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 160
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Механикалық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 48
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 15
- Ауа құбырының диаметрі, мм 120
- Ені, мм 500
- Биіктігі, мм 825
- Тереңдігі, мм 500
- Польша елі
Ерекшеліктері:
Ықшам ені 50 см күмбезді ас үй сорғышы плитаның үстіндегі қабырғаға орнатылады. Ол екі режимде жұмыс істейді – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышқа ауыстырылатын көміртекті сүзгіні қолданғанда).
Сыртқа шығару тот баспайтын болаттан жасалған, ыстыққа төзімді ақ эмаль жабыны бар, алюминий май ұстағыш сүзгінің үлкен ауданы 15 шаршы метрге дейінгі ас үйдегі ластанған ауаны тиімді тазалауға мүмкіндік береді. Сүзгіні алу және толығымен бөлшектеу оңай, бұл тазалау процесін жеңілдетеді.
Сорғышты басқару батырмалы жүйесі олардың 3 жұмыс режимінің біреуін таңдауға және жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді. Пісіру бетін жарықтандыру үшін 28 Вт-қа 1 галоген көзі пайдаланылады.
Қозғалтқыш қуаты 118 Вт, максималды өнімділігі 500 м3/сағ. Шудың деңгейі 48 дБ аспайды.
Жиынтықта көпқабатты май сүзгісі мен адаптері бар
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 620 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 51 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 595 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 480 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 67 Вт |
| Сүзгі | майлы, металл, көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 180 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
- Бағасы: 49 990 ₸












