Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 102
- Сорғыш түрі Т-тәрізді
- Максималды өнімділік, м3/сағ 800
- Жарықтандыру қуаты 2*1 Вт
- Түсі тот баспайтын болат
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 100
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Сенсорлық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 47
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 2
- Кернеу,В/Гц 220-240/50-60
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 30
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Корпус материалы металл
- Ені, мм 600
- Биіктігі, мм 450
- Тереңдігі, мм 455
- Тауардың қаптамасыз салмағы (нетто), кг 9,66
- Тауардың салмағы (брутто), кг 15,07
- Аксессуарлар бұрыштық сүзгі CF150 - 2 дана
- Қытай елі
- Таймер иә
- Дисплей иә
Жиынтықта гофр және көпқабатты май сүзгісі бар
Ерекшеліктері:
Сәнді Қуат сипаттамаларына байланысты ені 60 см болатын Т-тәрізді сорғыш үлкен ас үйге өте ыңғайлы. Плита бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Ол екі режимде жұмыс істей алады – бұру (желдету жүйесіне қосылған кезде) және рециркуляция (ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Сыртқа шығару толығымен тот баспайтын болаттан жасалған. Жұмыс бетінде май ұстайтын 2 көпқабатты алюминий сүзгісі бар, оларды оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Сенсорлық дисплейі бар басқару панелі қара түсті шыңдалған шыныдан жасалған қасбетте орналасқан. Сіз 3 жылдамдықты жұмыс режимінің бірін таңдай аласыз, сорғышты өшіру үшін таймерді орнатып, жарықдиодты шамды (әрқайсысы 1,5 Вт 2 шам) қосуға болады.
Қозғалтқыш қуаты 100 Вт максималды өнімділігі 800 м3/сағ жұмыс істейді.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 800 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 47 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 455 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Таймер | Иә |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 450 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 71 490 ₸











