Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 233
- Сорғыш түрі Т-тәрізді
- Максималды өнімділік, м3/сағ 1050
- Жарықтандыру қуаты 2*1,5 Вт
- Түсі тот баспайтын болат
- Жылдамдықтар саны 3
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Сенсорлық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 60
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 2
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-240/50-60
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 30
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 600
- Биіктігі, мм 744
- Тереңдігі, мм 410
- Қытай елі
Жиынтықта гофр және көпқабатты май сүзгісі бар
Ерекшеліктері:
Сәнді Қуат сипаттамаларына байланысты ені 60 см болатын Т-тәрізді сорғыш үлкен ас үйге (30 шаршы метрге дейін) өте ыңғайлы. Плита бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Ол екі режимде жұмыс істей алады – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні қолданғанда).
Сыртқа шығару толығымен тот баспайтын болаттан жасалған. Жұмыс бетінде май ұстайтын 2 көпқабатты алюминий сүзгісі бар, оларды оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Сенсорлық тақта дисплейі бар басқару элементтері қара түсті шыңдалған шыныдан жасалған қасбетте орналасқан. Сіз 3 жылдамдықты жұмыс режимінің бірін таңдай аласыз, сорғышты өшіру үшін таймерді орнатып, жарықдиодты шамды (әрқайсысы 1,5 Вт 2 шам) қосуға болады.
Қозғалтқыш қуаты 233 Вт максималды өнімділігі 1050 м жұмыс істейді3/сағ. Ең қарқынды жұмыс режимінде шу деңгейі 57 дБ аспайды.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1050 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 600 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 410 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 233 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 3 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 744 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Салмақ | 10 кг |
- Бағасы: 115 990 ₸












