Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сілтеме бойынша бейне- https://www.youtube.com/watch?v=0Sug6r-mOlE
Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 350
- Сорғыштың түрі Дизайнерлік
- Максималды өнімділік, м3/сағ 1050
- Жарықтандыру қуаты 2*1 Вт
- Түсі тот баспайтын болат
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 350
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Механикалық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 53
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 2
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 20
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 900
- Биіктігі, мм 980
- Тереңдігі, мм 500
- Қытай елі
Жиынтықта гофр және көпқабатты май сүзгісі бар
Ерекшеліктері:
Түпнұсқа ас үйге арналған Т-тәрізді сорғыш, ені 90 см, шыны доғалы үстіңгі панелі бар. Плита бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады және екі режимде жұмыс істей алады – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Ғимарат тот баспайтын болаттан жасалған. 2 алюминий май ұстағыш сүзгілері бар жұмыс бетінің үлкен ауданы үлкен аумақты (20 шаршы метрге дейін) ас үйдегі ластанған ауаны тиімді тазалауға мүмкіндік береді. Сүзгілерді сорғыштан оңай алып тастауға болады және қажет болған жағдайда толығымен бөлшектеуге болады.
Түймешікті басқару жүйесі қасбетте орналасқан және олардың 3 жұмыс режимінің бірін оңай таңдауға және жарықтандыруды қосуға мүмкіндік береді. Жарықтандыру үшін жұмыс бетінің периметрі бойынша орналасқан 1 Вт 4 жарықдиодты көзді пайдаланыңыз.
Қозғалтқыш қуаты 350 Вт, максималды өнімділігі 1050 м3/сағ. Сапалы құрастыру және ең жақсы құрамдас бөліктерді пайдалану шу деңгейін 53 дБ дейін төмендетуге мүмкіндік береді.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1050 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 53 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 900 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 500 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 350 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 980 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: 86 490 ₸






